O NÁS

Vášni pro africké cichlidy jsme propadli před více než dvaceti lety. Postupně jsme získávali zkušenosti, až jsme se v roce 1998 rozhodli věnovat se chovu cichlid profesionálně. Sídlo společnosti Tanganika a Malawi Aquarium CZ najdete v nově vybudované provozovně o ploše 1100 m2 v Týně nad Vltavou. . Chováme zde více než 130 druhů ryb a každým rokem se jejich počet rozšiřuje o nové zajímavé druhy.

V nádržích s celkovým objemem téměř 500 000 litrů chováme převážně ryby odlovené v přírodě, případně ryby generace F1. Jejich odchovy najdete v naší nabídce. Vedle toho Vám však můžeme nabídnout také import cichlid odlovených přímo v jezerech Tanganika a Malawi. Dovoz těchto ryb z Afriky realizujeme několikrát ročně.

Prioritou naší společnosti je kvalita a zdraví ryb. Ryby krmíme pouze nezávadnými přírodními a značkovými krmivy. Zvláštní péči věnujeme přípravě ryb na transport, čímž zajišťujeme jejich dobrý stav při dodání k našim zákazníkům.

Kromě dlouhodobé spolupráce s velkým počtem tuzemských odběratelů dodáváme naše ryby také zákazníkům do řady zemí v Evropské Unii, Asii a v Severní i Jižní Americe. Specializace na velkoobchod má u nás dlouholetou tradici, dnes však u nás mohou nakoupit i maloodběratelé prostřednictvím našeho e-shopu. Doufáme, že tak přispějeme k větší popularitě těchto nádherných ryb v Česku. Cichlidy od chovatelů také vykupujeme.

Činnost naší společnosti jsme dále rozšířili o prodej akvaristických potřeb, které též najdete v našem e-shopu. Nabídku neustále doplňujeme o nové položky, abyste tak u nás našli vše, co potřebujete.

Provozovna Tanganika a Malawi Aquarium CZ

budova 1

budova 2

provoz